نامه ای برای بانو

181
0

نویسنده: الهه آقائی

گیرنده: بانو

بانوی عزیزم، تو زیباترین زنی هستی که من در زندگیم می‌شناسم، چشمان پُر مهر تو را هیچگاه در زندگیم از یاد نخواهم برد، اگر تا آخر عمرم لبخند انسان های زیادی را ببینم، هیچگاه به شیرینی لبخند تو در نظرم نمی‌رسد، بانوی عزیزم، مادر عزیزتر ازجان و تنم این نامه را در ستایش وجود تو می‌نویسم.

مادرم، تو را به اندازه تَک‌تَک تارهای گیسوانت، به اندازه تمام خطوط زیبای صورت و دستانت و بخاطر تمام رنج هایی که بخاطر من از جان و تنت تحمل کردی با تمام وجودم دوست میدارمت.

بانو، تو یکی از بهترین مخلوقات خدا برای من هستی تو برای من هم مادری هم خواهری و هم رفیق منی.

تو همیشه برای من مانند خانه‌ایی امن هستی، تمام زمان های که از جبر زندگی خسته و آشفته میشوم، آغوش تو خانه امن من است، وقتی با تو صحبت می‌کنم و از مشکلات و ناراحتی هایم به تو می‌گویم، سخنان دلنشین تو، مرا به ادامه زندگی دلگرم می‌کند و قلب و روحم سرشار از روزنه های امید می‌شود.

بانوی عزیزم، تو همیشه برای من الگو بودی، از تو خیلی چیزها آموخته ام.

مادر عزیزتر از جانم من از تو عشق و محبت بی دریغ را آموخته ام، از تو آموخته ام دختری مستقل، محکم و قوی باشم و در برابر مشکلات و چالش های زندگی صبور باشم.

مادرم، من به فدای تمام خستگی های تو، من فدای قلب قشنگ تو، که همیشه آرزوهای مرا بر آرزوهای خود ترجیح دادی، مادرم این را بدان که وجود تو برای من همیشه ارزشمند است، در این دنیا تنها کسی هستی که همیشه به او نیاز دارم و هیچگاه کسی را پیدا نخواهم کرد که حتی کمی به تو مانند باشد.

مهربان بانو، در این دنیا به هر چیزی که رسیده‌ام‌ بخاطر دعا های تو بوده، همیشه از دیدن موفقیت های من و شادکامی های من خوشحال شدی، همیشه برای من بهترین ها را خواستی و با دعا های تو همیشه بهترین ها هم برای من رقم خورد.

مادرم، ماه اگر لبخند میزد به تو مانند می‌شد، آرزوی همیشگی من دیدن لبخند توست، آرزوی من دیدن حال خوب و شادی همیشگی توست، آرزوی من دیدن سلامتی توست.

برای من بمانی عزیزترینم

مادرم، روشنی وجود من تا ابد دوستت دارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *