نامه ای به کسی که در سخت ترین شب های زندگی ام، تنهایم نگذاشت.

148
1

نویسنده: زهرا پرسیان

من عزیز، سلام

این نامه، در تاریخ ۵ دی سال هزار و چهارصد و دو، برای تو نوشته شده است، برای تویی که اشک هایت،قلم دفترم، غم هایت شب تاریک و خنده ات، ستارگان زندگانی ام شده اند.

برای تو نوشته ام، تویی که فقط خودمان می دانیم چه روزهایی را از سر گذراندی و چقدر در کنارم بوده ای.

ای روح خموش درون من، لبخند پشت هر اشکم، ترس بعد از هر شجاعتم، می خواهم به تو بگویم من هر لبخندت را به یاد دارم، هر تلاشت را، و هر بی خوابی ات را در کنار من.

من عزیز، دوست دارم قلب دردمندت را در آغوش بگیرم و آرام برایت زمزمه کنم، ناامیدی عادی است، ترس از نرسیدن عجیب نیست، این که بخواهی ساعت ها بخوابی و به اجتماع نروی، همیشه بد نیست، بلعکس گاهی نیاز است ناامید شوی، بترسی و و چند روزی در اجتماع نروی، چرا که همین ترس ها و ناامیدی ها، بزرگت می کنند و می شوند دلیل پیروزی ات.

می دانم که می دانی تا چه اندازه برای من باارزشی و هر نفس پشت خستگی هایت را، نوازش می کنم.

دلبندم، من تمام تو را می شناسم و زندگی ات کرده ام، تمام خاطراتت را نفس کشیده ام و تمام غم هایت را بوسیده ام و می خواهم فقط یک حرف را همیشه همانند گوشواره هایت، به گوشت آویزان کنی: غم ها می آیند و می روند، شادی ها خیلی کم پیدایشان می شوند و کابوس های شوم، هر لحظه می توانند زندگی ات را سیاه کنند، اما تو خودت را نباز، قلبت را به روز های سیاه اهدا نکن و روحت را به تاراج کوچه پس کوچه های نفرت نبر، تو با ارزش تر از آن چیزی هستی که همیشه در گوشت خوانده اند، تو آمده ای که تغییر ایجاد کنی و بشوی الگوی افرادی که بعد از تو می آیند، تو استثنایی و استثنا خواهی ماند.

ای همدم من، دوستت دارم و همیشه جایی در پشت پلک هایت زندگی ام را ادامه می دهم تا در روزهای شادت اشک شوق و در روز های غمت آرامشت شوم.

اما بدان آرزویم این است همیشه شاد باشی و شاد زندگی کنی.

دوست دار تو ، شوق درون قلبت.

فرستنده : زهرا پرسیان

گیرنده : روح غمگین درون من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک دیدگاه برای “نامه ای به کسی که در سخت ترین شب های زندگی ام، تنهایم نگذاشت.

  1. بسیار نامه احساس برانگیزو عالی بودش.من به شخصه تحت تاثیر قرار گرفتم.و خودم را جای نویسنده گذاشتم.