برای شهزاده جذاب من

210
1

نویسنده:حاسنات حیات

بسم الله تعالی

گیرنده :شهزاده

سلام زندگیم !

   عشقم میدانی !  قبل از اینکه با تو آشنا شوم یک شب خوابی دیدم «در وسط آسمان دنیا یک قصری وجود دارد، میگویند از حضرت آدم علیه سلام و بی بی حوا است. همه برای دیدن آن بر بالای کوهی بلند در حال دویدن هستند ، ولی این قصر که همه برای دیدن آن در سعی ، تلاش و ‌زحمت هستند برای من بسیار قریب قرار می‌گیرد که دستم به کتاره های آن میرسد . قصری سفید و زیبا  ,با مناره های بلند و کتاره های نقره مانند ، پاک و درخشان .درخواب دیدم که روی کتارهٔ آن جاکت به رنگ جیگری و یا هم گمان میکنم بنفش تیره  وجود دارد ، میگویند از بی بی حوا است . من آنرا برمیدارم ، بوی خوش اش همچون مشک بود آنرا در آغوش خود محکم میگیرم ، مبدا کسی آنرا ازم بگیرند .»

روزیکه تو در زندگی ام آمدی آرزو کردم این خواب من با تو به حقیقت مبدل شود . محبت ما نه مانند لیلی و مجنون و نه هم مانند شیرین و فرهاد باشد ، بلکه مانند حضرت آدم علیه سلام و بی بی حوا باشد . محبتی که هرگز از خفگی شان از هم خبری داده نشده است . عشقی که  آدم علیه سلام بعد از فرود آمدن به زمین نتوانست دوری بی بی حوا را تحمل کند و همچنان بی بی حوا و به جستجوی هم پرداختند تا اینکه در عرفات به هم ملاقات کردند و به هم رسیدند. مانند ایشان به هم برسیم و زندگی طولانی خوش ، با برکت و سعادت داشته باشیم . پاسخ سوال پنجم ات همین است فقط با تفاوت اینکه برایش برنامه ای ندارم فقط آرزو دارم چنین شود !

   عشقم ! زمانی برایم داستان‌های فیلم دروغ و تخیل نویسنده آن چیزی بیش نبود ، که توسط چند کرکتر بازی میشد . ‌اینکه کسی را بیشتر از خود دوست  داشتند و دوری از عشق شان برایشان از هر درد  و رنجی سخت تر بود . ولی بعد از آشنا شدن با توو شعله ور شدن عشقت در قبلم ، حالا درک میکنم که همه ای آن درست وحقیقت بودند فقط من  نمیتوانستم درک کنم . عشق یعنی مفهوم زندگی . تمام دنیایی عاشق فقط و فقط عشقش میشود .

   میفهمی یکدانیم ! عشق تو قوت و انرژیی برایم داده است که حتی با آن به دیگران انرژی مثبت میدهم .

روزیکه گفتی :

«دوستت دارم حاسنات ام به اندازه ای که هر آنچه دارم را به تو اهدا می کنم و تنها و تنها به تو متعلق میشوم نفس زندگیم . لطفاً عشق من را درک کن  ، در این دنیا هیچ کسی نمی تواند به اندازهٔ من تورا دوستت داشته باشد .»

به یاد خاطره ای از گذشته افتادم ؛

من خیلی کوچک بودم شاید صنف ششم مکتب ، که در فال ماه های سال فال ماه تولدم را بیان کرد «تو با کسی ازدواج خواهی کرد که از همه بیشتر دوست ات خواهد داشت.» وقتی تو این سخن را گفتی ، با خود گفتم  اون شخص خودت استی ! و هیچ کسی دیگری نمیتواند بدون تو وارد زندگی ام شود!

میدانیم فقط الله متعال از غیب آگاه است، ولی ناخواسته این فال را هیچ وقت فراموش نمیکنم .

   کسی شده تاحال بر روی ابرها ، کهکشان ها و آسمان‌ها قدم بزند ! ولی من با عشق تو از سیر آسمان‌ها گذشتم . عشق تو بهترین مکان و بهترین منظره ای دنیا است . اگر در حضورم نیستی و در خیالم سرشار استی !

اگر چشم از من ، نورش تو هستی ، قلب از من ولی ضربانش تو هستی . آیا زمانی خواهد رسید که : من موهایت را نوازش بدهم و تورا خواب ببرد!

وصبح با بوسه ای نرم و لطیف بروی گونه ات تورا با گفتن اینکه

زندگیم ! صبح شده بیدار شو!

از خواب بیدارکنم .

تورا چون دیدم دیگر دیده ای بینا ندارم

چون تورا دارم دیگر حاجت ز خدا ندارم

تویی سهم ام زخوشبختی گیتی ای عشق

جز وصال عشق ات دیگر تمنا ندارم

عشقم !

هر قدر هم برایت بنویسم و هرقدر هم تورا ناز بدهم باز هم کم است.

آقای جذاب من !

عشق یکدانه ای من !

مقبول من ! عمرت طولانی با برکت و سعادت ، لبخند ات همیشگی ، حتی لحظه ای هم اخم در چهره ای مقبول ات ایجاد نشود ، فوزالعظیم در دنیا و ‌آخرت نصیبت باشد.

                از طرف حاسنات حیات برای شهزداه اش

                               ۱۴۰۳/۸/۳

  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک دیدگاه برای “برای شهزاده جذاب من

  1. خیلی قشنگ❤️